• Kategorie
  • ŚCIERECZKI GOSPODARCZE PRESTO DO MEBLI DREWNIANYCH 72 SZT.

Symbol: SEL
9.89
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Wysyłka w ciągu ZAMÓWIENIA STARAMY SIĘ ZREALIZOWAC W KOLEJNYM DNIU OD JEGO DOKONANIA. DOSTAWY REALIZOWANE SĄ W DNI ROBOCZE , W GODZINACH 14-21
Cena przesyłki Brak
Dostępność Towar dostępny

Zamówienie telefoniczne: 513220331

Zostaw telefon

Opis szczegółowyŚCIERECZKI GOSPODARCZE PRESTO DO MEBLI DREWNIANYCH 72 SZT.

PRESTO DO MEBLI DREWNIANYCH Ściereczki nawilżane Presto do mebli drewnianych przeznaczone są do czyszczenia mebli drewnianych lakierowanych i z materiałów drewnopodobnych. Skutecznie usuwają kurz i brud dzięki zawartości niejonowych i amfoterycznych środków powierzchniowo czynnych. Formuła wzbogacona emulsją oleju silikonowego sprawia, że pielęgnują i nabłyszczają drewno oraz ożywiają jego kolor. Nie pozostawiają smug na czyszczonej powierzchni dzięki zawartości lotnego silikonu. Nie podrażniają skóry dłoni.

Parametry produktuŚCIERECZKI GOSPODARCZE PRESTO DO MEBLI DREWNIANYCH 72 SZT.

Konsystencja Ściereczki
Skład < 5% niejonowe środki powierzchniowo czynne, kompozycja zapachowa, środek konserwujący: benzisothiazolinone, methylisothiazolinone, laurylamine dipropylenediamine.
Zastosowanie - materiał Drewno
Sposób użycia Przetrzeć
Zapach Miodowy
Trwałość od otwarcia 24 mies.
Waga jednostkowa brutto 0,34 kg
Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu Nazwa firmy: HARPER HYGIENICS
Ulica i numer: Al. Jerozolimskie 142 A
Kod pocztowy i miasto: 02-305 Warszawa PL
Numer telefonu: 257598400
Zawartośc nominalna 0,33 g
Krótki opis marketingowy Ściereczki nawilżane presto do mebli drewnianych przeznaczone są do czyszczenia mebli drewnianych lakierowanych i z materiałów drewnopodobnych.
Zawartość nominalna 397 g
Zagrożenie Nie
Oświadczenia o bezpieczeństwie i zagrożeniach AISE Myć ręce po użyciu., Zamknij prawidłowo pokrywę., Zamknij prawidłowo torbę., Nie połykać. Jeśli produkt został połknięty, skonsultuj się z lekarzem., Unikać kontaktu z oczami. Jezeli produkt dostanie się do oczu, dokładnie spłucz wodą., W przypadku wrażliwej lub uszkodzonej skóry należy unikać długotrwałego kontaktu z produktem
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.