• Gotowe dania obiadowe

Dobrze wiemy, że nie zawsze masz możliwość spędzenia kilku godzin w kuchni, aby przygotować obiad. W dzisiejszych czasach każdy prowadzi zabiegane życie i często brakuje nam energii na gotowanie sycących posiłków. Dlatego wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych zapracowanych klientów i oferujemy gotowe dania obiadowe

W sklepie Twój Stragan kupisz dania w słoikach, takie jak bigos, gołąbki, gulasz, klopsiki – wystarczy je jedynie podgrzać. Oprócz tego znajdziesz u nas barszcz, żurek i kluski śląskie, dzięki którym wykonasz tradycyjny obiad małym kosztem i w krótkim czasie. Problem przygotowania posiłku masz z głowy! 

Dania w słoikach

Często, gdy wracamy głodni z pracy lub szkoły, a w lodówce pustki, decydujemy się na zamawianie jedzenia. Nie jest to najtańsze rozwiązanie, więc po pewnym czasie z pewnością nadszarpnie nasz budżet. Bardziej oszczędną opcją jest wybranie różnych dań w słoikach. Zjesz obiad lub kolację niskim kosztem i bez zbędnego wysiłku. 

Szukasz pomysłu na szybki, łatwy obiad, który nie będzie kosztowny? Wybierz gotowe dania obiadowe. Do ich przygotowania wystarczy jedynie podgrzanie. Zamów potrzebne produkty w naszym sklepie internetowym, a otrzymasz je już w następny dzień roboczy! 

Dostarczamy przesyłki klientom z Gdańska, Gdyni i Sopotu, ale również i pobliskich miejscowości: gmina Kolbudy, wieś Straszyn, Przejazdowo, Wiślinka, Mokry Dwór, Leźno, a także w zasięgu 10 km od Gdańska. 

Zupki Vifon, Amino, Knorr

W ofercie naszego sklepu posiadamy różnego rodzaju zupki, których przygotowanie zajmie zaledwie kilka minut. Wystarczy, że zalejesz je gorącą wodą, zamieszasz i odczekasz chwilę – szybki obiad gotowy. Zupki błyskawiczne sprawdzą się też jako przekąska do pracy, na uczelnię, czy podczas wyjazdu. Możesz zjeść ciepły posiłek, niezależnie od tego, gdzie jesteś. W naszym sklepie internetowym dostaniesz zupki Amino, Knorr i Vifon

  • Sklep zamknięty

Chwilowe problemy techniczne.
Przepraszamy za niedogodności.